menu close menu

НА ПАРАФІЇ СВЯТОЇ СОФІЇ ВІДБУЛОСЬ ПРИЙНЯТТЯ НОВИХ ЧЛЕНІВ ДО АРХИБРАТСТВА МАТЕРІ БОЖОЇ НЕУСТАННОЇ ПОМОЧІ

У вівторок, 4 грудня 2018 р.Б., в день Введення в храм Пресвятої Богородиці, на нашій парафії  були завершені передріздвяні реколекції, а також було урочисто проведено прийняття нових членів до Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі.

Складені обітниці приймав о.Мирон Шевчук, настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі з м.Тернополя, він же і проводив реколекції для наших парафіян і всіх бажаючих.

Протягом трьох днів о.Мирон допомагав нам стати ближче Бога, краще зрозуміти і пережити його любов і ділитися нею з ближніми.

Ці реколекції стали допомогою в тому, щоб, незважаючи на наші щоденні клопоти, не забувати про нашого Господа, який чекає, коли ми прийдемо, коли очистимо своє серце і запросимо його.

Висловлюємо щиру вдячність о.Мирону за те, що відгукнувся на запрошення настоятеля нашого храму о.Тараса Савчука провести духовні науки і прийняти у члени  Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі дев”ять наших парафіян.

 

Довідка:

Братство Матері Божої Неустанної Помочі існує в Україні вже 90 років. Воно було засноване отцями редемптористами для того, щоб у непевний міжвоєнний політичний час духовно згуртувати вірних східного обряду в Україні та допомогти їм йти до святості під опікою Пресвятої Богородиці. З благословення і підтримки митрополита Андрея Шептицького і єпископа Йосафата Коциловського, братство поширилося у Галичині. З виходом УГКЦ з підпілля знову відновило свою діяльність.

Метою братства є вшановувати Пречисту Діву Марію під іменем Матері Божої Неустанної Помочі, щоб за її заступництвом вимолити собі потрібних ласк, передусім ласки доброї смерті, вшановувати її особливо частим прийманням Пресвятої Євхаристії.

Попри короткі щоденні молитовні практики, члени братства, щоразу в останню неділю місяця, під проводом священика збираються на спільну молитву і науку в храмі. Членами братства можуть бути хрещені особи, як чоловіки, так і жінки, віком від семи років життя. Архибратство наділене також відпустами.

На нашій парафії молитовне Братсво Матері Божої Неустанної Помочі існує з 2017 року завдяки ініціативі і старанням адмінастратора нашої парафії о.Тараса. Зараз вона налічує 11 активних її учасників.

Запрошуємо всіх бажаючих долучатися до молитов братства!

04.12.2018 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

seventeen + nine =