menu close menu

13 квітня у храмі Святої Софії виставлено для молитовного почитання Хрест, на якому закріплена частинка Хреста Господнього, привезена в Архикатедральний Собор Святого Юра із Єрусалиму, Святої Землі.

Святиня перебуватиме у храмі до 20 квітня, і усі охочі матимуть змогу приступити та приклонитись до Хресного Дерева, на якому був розіп’ятий Господь наш Ісус Христос.

«Почитання святого Господнього хреста, — каже слуга Божий митрополит  Андрей Шептицький у своєму посланні про святий хрест, — це одна з  найважливіших сторінок почитання Бога-Чоловіка… Знак святого хреста,  роблений на собі, це один з найстаріших звичаїв християн».

Святий хрест – це вічно живий символ безконечної Божої любови до нас, грішних, символ Христової жертви, символ нашого відкуплення і спасення, символ Христової перемоги над смертю і дияволом. Віддаючи честь святому  хресту, ми віддаємо честь Христовій жертві, мукам і смерті.

 

15.04.2019 | Оголошення | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

one × 5 =