menu close menu

СВЯТО МИКОЛАЯ НА ПАРАФІЇ СВЯТОЇ СОФІІ

19 грудня  наша Церква відзначає пам’ять святого Миколая – чудотворця, про якого ми дізнаємося вже з дитячих років. Він через руки добрих людей приносить подарунки для всіх чемних дітей.

Не оминув і нашої Парафіі святий Миколай. 18 грудня діти нашої катехитичноі школи під керівництвом вчителів – п. Ірини та п. Тетяни підготували цікаву виставу для всіх присутніх . А після цього нашу малечу чекала зустріч з Миколаєм. Миколай приділив увагу кожному з наймолодших парафіян . Дітки  розповідали йому віршики, співали пісень, а після цього святий Миколай роздавав солодкі подарунки.

На завершення дійства отець Тарас висловив вдячнiсть вчителям – п. Ірині та п. Тетяні за чудове свято, яке вони організували для дітей нашої катехитичноі школи та їх батьків , а також подякував святому Миколаю, який не оминув нашоі Парафії.


 

19.12.2019 | Новини | 0
Позначки:

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

nineteen − 2 =