menu close menu

ЧАСТИНКА ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО ПЕРЕБУВАТИМЕ У ХРАМІ СВЯТОЇ СОФІЇ

5 березня у храмі Святої Софії буде виставлений для молитовного почитання Хрест , на якому закріплена частинка Хреста Господнього, привезена в Архикатедральний Собор Святого Юра із Єрусалиму , Святої Землі.

Святиня перебуватиме у храмі до 15 березня і усі бажаючі матимуть нагоду доторкнутися до дерева, яке принесло спасіння людству.

Запрошуємо щодня з 17:00 по 20:00 прийти приклонитися перед Чесним і Животворящим Хрестом Господнім  і  взяти участь у молитві Церкви за Україну та наші родини.

Варто пригадати, що цариця Олена, мати імператора Костянтина Великого – у 325 р. відправилася в Єрусалим з метою відшукати хрест, на якому був розп‘ятий Господь і місце Його поховання. Свята Олена у 324 році почала подорож у Палестину, відвідала Єрусалим і там знайшла Господній Животворящий Хрест. Щоб дізнатися, котрий із хрестів є Господній, хрести поклали на померлих. І як тільки було покладено Господній хрест на померлого, той повернувся до життя. Дізнавшись про це чудо народ масово вирушив до місця віднайдення Хреста, щиро молився і отримував зцілення.

20170305_105306

 

Хрест-Господній

05.03.2017 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

12 + 9 =