menu close menu

ЧОГО НЕ ТРЕБА РОБИТИ — КАЖЕ НАМ БОГ

Як глибоко ми замислюємося про те, що Бог постійно нас супроводить? Його заповіді для нас — це не заборони, а застереження, щоб ми не заблукали, не втратили сенсу життя, не зневірилися і не страждали. Господь говорить до нас, говорив до наших предків, говоритиме і з тими, хто буде після нас. Вміймо почути, зрозуміти і скористатися цим, пише ДивенСвіт.

 

 

Що Бог сказав не робити

 

Адамові та  Єві: не їсти забороненого.

Каїнові: не обманювати.

Мойсеєві: не хвилюватися через недорікуватість.

Йосипові: не втрачати віру.

Авраамові: не сумніватися.

Ною: не зупинятися.

Сарі: не сміятися.

Ганні: не припиняти молитися.

Давидові: не переставати каятися.

Іллі: не бігти.

Йоні: не гніватися.

Ісусові Навину: не сумувати.

Єремії: не думати про свій вік.

Марті: не скаржитися.

Павлові: не здаватися.

Руті: не оглядатися.

Якщо Бог так ясно говорив з усіма цими великими людьми, чому Він не може говорити і нам із вами сьогодні?

 

З нескінченною любов’ю Він говорить до нас, коли ми переживаємо біль і важкі часи.

 

12 прикладів того, як нам не треба чинити 

 

1.Не турбуйтеся.

Не журіться про завтрашній день, бо Я про нього подбав: «Не збирайте собі скарбів на землі, де міль і хробацтво нівечить, і де підкопують злодії і викрадають. Збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ані хробацтво не нівечить і де злодії не пробивають стін і не викрадають. Бо де твій скарб, там буде і твоє серце. Світло тіла — око. Як, отже, твоє око здорове, все тіло твоє буде світле. А коли твоє око лихе, все тіло твоє буде в темряві. Коли ж те світло, що в тобі, темрява, то темрява — якою ж великою буде! Ніхто не може двом панам служити: бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або триматиметься одного, а того знехтує. Не можете Богові служити — і мамоні. Ось чому кажу вам: Не турбуйтеся вашим життям, що вам їсти та що пити; ні тілом вашим, у що одягнутись. Хіба життя не більше їжі, тіло — не більше одежі? Гляньте на птиць небесних: не сіють і не жнуть, ані не збирають у засіки, а Отець ваш небесний їх годує! Хіба ви від них не вартісніші? Хто з вас, журячись, спроможен добавити до свого віку хоч один лікоть? І про одежу чого ж вам клопотатись? Гляньте на польові лілеї, як ростуть вони: не працюють і не прядуть. Та я кажу вам, що й Соломон у всій своїй славі не вдягався так, як одна з них. І коли зілля польове, яке сьогодні є, а завтра вкидають його до печі, Бог так одягає, то чи не багато більше вас, маловірні? Отож не турбуйтеся, промовлявши: Що будемо їсти, що пити й у що зодягнемося? Про все те побиваються погани. Отець же ваш небесний знає, що вам усе це потрібне. Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться. Не журіться, отже, завтрішнім днем; завтрішній день турбуватиметься сам про себе. Доволі дневі його лиха» (Мт 6,19-34).

2.Не бійтеся.

Подумайте про те, що Я дав вам — не дух страху, але сили, любові й тверезого розуму. «Бо Бог дав нам не духа страху, а сили, любові й поміркованості“ (2 Тм 1,7).

3.Не намагайтеся все охопити своїм розумом.

Довіряйте Мені всім своїм серцем; згадуйте про Мене в кожній ситуації, і Я скерую вас на правильний шлях. «Я голосно ввізвав до Господа, і він вислухав мене з гори святої своєї. Я ліг собі й заснув, і пробудився, — бо Господь мене зберігає» (Прит 3,5-6).

4.Не озирайтеся.

Забудьте про те, що сталося вчора. Зосередьтеся на сьогоденні. Сподівайтеся на завтрашній день. «Не згадуйте про те, що було, не думайте про давнє!» (Іс 43,18).

5.Не керуйтеся власною мудрістю.

Шукайте Моєї мудрості. Мої думки та мої шляхи вищі за ваші. «Думки бо мої — не ваші думки, і дороги ваші — не мої дороги, — слово Господнє. Бо так, як небо вище від землі, так мої дороги вищі від доріг ваших і думки мої вищі від думок ваших» (Іс 55,8-9).

6.Не дозволяйте почуттю провини контролювати вас.

Якщо ви вже покаялися, ваш список гріхів обнулився. «Бо як високо небо над землею, така велика його милість над тими, що його бояться. Як далеко схід від заходу, так віддалив він від нас злочинства наші» (Пс 103 (102),11-12).

7.Не впадайте у відчай.

Я поруч із вами. Я врятую вас від усіх скорбот і печалей. «Ввізвали праведні, і Господь почув їх, і з усіх скорбот їхніх врятував їх» (Пс 34,18).

8.Не шукайте того, що в світі.

Натомість шукайте ближчих і тісних взаємин зі Мною. «Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться» (Мт 6,33).

9.Не піддавайтеся самотності.

Я з вами, коли ви встаєте, коли ви йдете і коли вирушаєте в дорогу. «Отож наказую тобі: будь мужнім і хоробрим; не лякайся й не падай духом, бо Господь, Бог твій, з тобою, куди б ти не подався» (ІсНав 1,9).

10.Не заздріть тому, що мають інші.

Я дав вам усе, чого ви потребуєте на сьогоднішній день. Я вдовольню ваші бажання. «Очі всіх на тебе уповають, ти їм своєчасно даєш поживу. Ти розтуляєш свою руку і насичуєш усе живе якнайкраще» (Пс 145 (144), 15-16).

11.Не слухайте погані новини.

Наповнюйте своє серце Моїми обітницями. «Хваліте Господа, бо добрий, бо милість його повіки» (Пс 106 (105),1).

12.Не скаржтеся на свої немочі.

Я підкріплю вас, і Я буду допомагати вам. «Не бійся, бо я з тобою! Не тривожся, бо я — Бог твій! Я додам тобі сили, я тобі допоможу, підтримаю тебе переможною правицею моєю» (Іс 41,10).

Бог каже: «Шукайте в Мені відповіді. Любіть Мене всім своїм серцем. Чекайте, і Я наповню ваше життя благословеннями».

Джерело: CREDO

07.11.2018 | Цікава | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

two × 2 =