menu close menu

ЧИН СОБОРУВАННЯ В ХРАМІ СВЯТОЇ СОФІЇ

DSC_9935

 

У суботу, 23 грудня  2017 р.Б., у храмі святої Софії звершили  Соборне Таїнство Єлеопомазання. Очолив Чин Соборування  отець Тарас Савчук, настоятель храму святої Софії, у співслужінні собору священиків.

 

Єлеопомазання ― це одне із семи Таїнств Церкви, встановлене ще за часів апостолів, через яке віруючі отримують зцілення від тілесних і духовних недуг. Свою іншу назву ― Соборування  ― це Таїнство отримало через те, що за традицією здійснюється воно собором священиків.

Нагадаємо, що призначення таїнства Соборування — цілковите зцілення людини. У молитвах, що читаються при звершенні таїнства, неодноразово звертаються до Бога прохання про прощення гріхів страждаючих та про їх одужання.
Саме тілесне зцілення у молитвах Таїнства ставиться у залежність від зцілення душевного, для якого необхідне покаяння, тобто прощення гріхів, поєднане з твердою обіцянкою виправити своє життя відповідно до заповідей Божих.

 

По завершенні Соборування отець Назарій Мисяковський провів реколекційну науку для всіх присутніх і заохотив всіх вірних до активного духовного життя з чистим серцем і вірою у Господа.

 

Дякуємо отцю Назарію за кожне промовлене до нас слово, за змістовну науку, завдяки який всі учасники реколекцій змогли багато скористати!

Дякуємо всім священикам, які уділили Таїнство Єлеопомазання  нашим парафіянам і гостям храму святої Софії!

Дякуємо Богові за цей благодатний час!

DSC_9919

DSC_9927

DSC_9931

DSC_9942

26026926_1590583284361920_2030003824_o

DSC_9938

24.12.2017 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

eight + thirteen =