menu close menu

ЛІТНІЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ТАБІР “ПІД ПОКРОВОМ СВЯТОЇ СОФІІ”

З 10 по 19 червня 2019 р.Б. при парафії святої Софіі відбувся літній християнський табір ” Під покровом святої Софії”.

Неймовірно цікаво та захопливо відбулося таборування. Щоденно діти освоювали англійський інтенсив, займалися йогою, мали заняття з основ етикету, креативили на воркшоп-заняттях, брали участь у різноманітних квестах, вікторинах, тренінгах, за японською методою складали вірші. Також учасники взяли участь в театралізованому дійстві «Франківчата про тата», літературній вікторині у бібліотеці, познайомилися з мешканцями зоопланети в екологічному центрі, вивчали азбуку Морзе, змагалися в перегонах кордових машин, пізнавали ази робототехніки, слухали душевні розмови про Бога, переглядали цікаві фільми, співали та малювали. Дітки насолоджувалися щоденними прогулянками, смачними обідами та перекусами. У теплій та невимушеній атмосфері час пролетів дуже швидко.

Висловлюємо величезну подяку адміністратору храму святої Софії о.Тарасу та сотруднику храму о.Назарію за допомогу в організації та проведенні табору «Під покровом Святої Софії».

Особлива подяка організаторам табору – п.Тетяні та п.Ірині, які створили цікаву програму табору, щодня опікувались дітьми та проводили активні та пізнавальні заняття для дітей .

Дякуємо Господу Богу за ці чудові літні дні для дітей нашої парафіі!

 

 

 

23.06.2019 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

19 − 10 =