menu close menu

МАНДРІВКА ТАБОРУ “НАВКОЛО СВІТУ ЗА 7 ДНІВ” ДІТЕЙ ПАРАФІЇ СВЯТОЇ СОФІЇ ЗАВЕРШИЛАСЬ

З 15 по 22 серпня діти парафії святої Софії здійснили мандрівку у табір «Навколо світу за 7 днів» на території монастиря Пресвятої Родини, у селі Гошеві.

Кожен день у таборі був особливим, зокрема:

у Індії – ми познайомилися з ділами милосердя для душі і для тіла, підібрали два основних діла милосердя : голодного нагодувати, грішника навернути.

У Африці- мали захоплюючий квест по селі, а також пізнали ще два діла милосердя: спраглого напоїти та невіжу навчити.

У Грузії – основними ділами милосердя були: подорожнього у дім прийняти та нагого зодягнути. Діти спробували себе у ролі аніматорів: самі створили програму дня та ,на завершення, поставили сценку про Грузію та про місцеві звичаї.

Четвертий день табору виявився також і великим святом для нашої церкви – Преображення ГНУХ. В цей день ми побували в Італії. В кінці дня ми мали змогу відчути смак Італії – скуштувати піцу.

У Греції діти мали змогу побувати на Ясній Горі та зловити течію в одній з річок , яка протікає через село Гошів. Серед діл милосердя діти пізнали: в’язня відвідати та хворого навідати.

В останній день діти мали незабутню мандрівку « Карпатським трамвайчиком» , оглянули краєвиди та простори рідної землі, також дізналися про останні діла милосердя: померлого поховати та за живих та померлих молитися .


Висловлюємо подяку отцю Тарасу Савчуку за організацію табору та аніматорам: Ані Волгіній, Олені Качалкі та брату Юрію Бішку за його вдале проведення. Також дякуємо сестрам та господині Тетяні за гостинність.

 

26.08.2018 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

four × 3 =