menu close menu

МОЩІ ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО СЬОГОДНІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ХРАМІ СВЯТОЇ СОФІЇ

У понеділок, 8 квітня до храму святої Софії прибули мощі Великомученика Димитрія Солунського.

Покровительство і заступництво великомученика Димитрія Солунського  діє у Церкві уже понад 17 століть. Святий Димитрій радо допомагає усім християнам, що засвідчують свою віру у Христа своїм власним життям: дотримуванням заповідей Божих, перебуванням у єднанні з Богом через причастя Його Тіла і Крові, у творенні добрих справ щодо ближніх, Церкви і свого народу. Він також допомагає людям, що лише стали на початок свого духовно шляху і підкріплює їхню віру. Безліч чудес, у вигляді зцілень від найтяжчих хвороб і допомоги у проханнях, здійснив святий Димитрій над тими, хто піклуючись про свою душу, вдавалися з молитвою і вірою до його небесного заступництва. Уся Церква Христова переповнена фактами і свідченнями такого великого покровительства. І воно й не дивно, що великомученик Димитрій має таку велику силу в допомозі християнам, адже він усім своїм життям засвідчив істинну віру в Бога і кров свою пролив за Нього. Саме за цю відданість і жертовність Господь наш Ісус Христос допомагає усім християнам, що вдаються за духовною допомогою до св. Димитрія і шанують та надихаються його великим життям і мученицькою смертю.

 

Прийти, помолитися та приклонитися перед мощами можна буде сьогодні, 8 квітня після проведення Чину Соборування в нашому храмі.

 

Запрошуємо та чекаємо на вас!

 

08.04.2019 | Оголошення | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

3 × three =