menu close menu

Освячення фігури святого Шарбеля в день храмового празника на Парафііі святої Софії

У неділю, 29 вересня 2019 р.Б.на парафії святої Софії, що за адресою : м.Львів, вул.Івана Франка 121а, відбулося подвійне свято – храмовий празник Святої Софії та освячення фігури Святого Шарбеля, встановленої біля нашого храму.
Очолив Божественну Літургію протопресвітер Галицький отець Роман Кравчик.
Після Літургії отець Роман привітав усіх присутніх з храмовим святом, а також розповів про Святого Шарбеля . Адже саме отець Роман вже більше ніж 10 років тому привіз мощі святого Шарбеля до Львова з Лівану, куди він їздив неодноразово з прочанами молитись до гробу Святого. З тих пір ці мощі зберігаються у Соборі Святого Юра і щовівторка вже багато років там служиться молебень до Святого Шарбеля.
Віднедавна і наша парафія завдяки старанням отця Романа та нашого адміністратора храму отця Тараса має мощі Святого Шарбеля , і щочетверга ми також маємо молебень до Святого. З Божою допомогою
біля нашого храму тепер встановлено і освячено фігуру Святого Шарбеля, яку пожертвували для нас ліванці .
Отець Тарас подякував жертводавцям – гостям з Лівану , які були присутні на Літургії , а також всім парафіянам, які фінансово та своєю працею допомагали у встановленні фігури Святого біля нашого храму .
Після чину освячення фігури Святого Шарбеля відбулось мирування миром, освяченим на гробі Святого Шарбеля.
Традиційно свято закінчилось частуванням смачним гарячим кулішем та кавою , чаєм з солодощами . А святковому настрою сприяла осіння гарна сонячна погода та запальні українські мелодії , які виконували Троісті музики для парафіян та гостей свята.
Дякуємо Господу Богу за цей чудовий святковий день , а також дякуємо за Святого Шарбеля, який відтепер велично зустрічає всіх, хто йде до нашого храму!

01.10.2019 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

3 × 1 =