menu close menu

ПАПА ДО БІДНИХ, ЩО ЗІБРАЛИСЯ В ЛЮРДІ: РОЗПОВІДАЙТЕ ПРО СВІЙ НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ – ІСУСА

Світ спасає любов, а Бог вирішив приходити через нас, щоби спасати світ. Думками про це Папа Франциск поділився з учасниками заходів у Люрді, приурочених до Всесвітнього дня бідних.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

 

 

«Бог хоче об’явити кожному Свою солодку присутність», – наголосив Папа Франциск, промовляючи до учасників зустрічі в Марійському санктуарії Люрді, яку від 14 до 17 листопада проводить асоціація «Fratello», що зібрала бідних на чотири дні дружби й молитви з нагоди ІІІ Всесвітнього дня убогих на місці об’явлення Непорочнозачатої Діви Марії.

Бог вислуховує молитву страждаючого

«Браття й сестри, я потребую вас, кожного з вас, – стверджує Святіший Отець у відеопосланні. – Вас, що перебуваєте в підніжжі хреста, можливо, самотні, ізольовані, покинуті, безпритульні, змушені залишити свою сім’ю чи свою країну, що є жертвами алкоголізму, проституції, хвороби… Пам’ятайте, що Бог вас любить. Бог особливо вислуховує вашу молитву. Світ страждає, а ваша молитва зворушує Господа».

Папа запевнив, що бідні є скарбом Церкви й перебувають «у серці Папи, в серці Марії, в серці Бога». За його словами, кожного разу, коли їхнє життя розтоптане, зазнає зневаги й образ, то це Ісус «розтоптаний і зневажений».

Дві поради від Папи

«Сьогодні Папа хоче втішити вас, принести вам полегшення, сказати, що любить вас і запросити повернутися до джерела», – сказав Святіший Отець, скерувавши до слухачів два заклики, перший з яких: «Моліться». Для цього, за його словами, слід впустити в своє життя Богородицю, Яка є «навстіж відчиненими дверима Церкви», що прийняла Святого Духа, дарує нам Ісуса та веде нас до Нього.

Друга пропозиція Святішого Отця – це приступати до Святих Тайн, які є «дарами». «Хочете стати християнами? Просіть хрищення. Особливо заохочую відкривати для себе сповідь, таїнство прощення, в якому Бог показує Свою ніжність і визволяє нас. Приступайте до Євхаристії, щоб приймати Самого Бога до свого тіла й душі, а Він дасть вам віру та радість», – сказав Папа, заохочуючи також до переживання таїнства єлеопомазання.

Ніхто не є бідним настільки, щоб не мати що дати

Святіший Отець також заохотив жити милосердною любов’ю, оскільки, за його словами, ніхто не є настільки бідним, щоб не мати нічого, чим би поділитися. «Просімо у Святого Духа, Духа Любові, надихати нас до діл любові, доброзичливості до оточуючих», – закликав він, додаючи: «Любов спасає світ, а Бог прагне перейти через нас, щоби спасати світ».

Підсумовуючи, Папа закликав учасників повертатися після завершення зустрічі іншими, ніж прийшли на неї. «Повертайтеся з надією, будьте навколо себе свідками Божої любові. Розповідайте світові про свій скарб – Ісуса. Відходьте з Марією, щоб Вона вчинила вас апостолами Божої ніжності», – сказав він.

Vatican NEWS

19.11.2019 | Інформація, Пізнавальна | 0
Позначки:

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

eighteen − 16 =