menu close menu

ПРИ ПАРАФІЇ СВЯТОЇ СОФІЇ ВІДБУВСЯ ЛІТНІЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ТАБІР “ДІТИ ПІЗНАЮТЬ СОФІЇВКУ”

З 6 по 9 серпня 2018 р.Б. при парафії св.Софії  відбувся літній християнський табір «Діти пізнають Софіївку», який подарував 19 дітям незабутні враження.

За згодою адміністратора храму св.Софії о.Тараса Савчука заняття у таборі проводили активні парафіяни – п.Наталя Бакалець та п.Ярослав Бакалець, які і запропонували тему проведення цього табору, їм допомагала аніматор Олена Качалка.

Впродовж усього табору діти мали можливість вивчати історію Львова та його видатних діячів М.Грушевського та І.Франка, відвідувати музеї, ходити на екскурсії, приймати участь у цікавих майстер-класах з декоративно-ужиткового мистецтва, танцювати, малювати, грати у різні веселі ігри та разом молитись.

Кожна дитина по завершенні табору принесла додому подарунок зроблений власноруч і багато прекрасних спогадів та вражень.

 

 

Батьки дітей дуже вдячні організаторам за проведення цього чудового літнього табору , адже вони доклали чимало зусиль і своєї праці, щоб час для для дітей у таборі пройшов пізнавально, цікаво і весело!

 

 

 

 

10.08.2018 | Новини | 0
Позначки:, ,

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

twenty − 16 =