menu close menu

ЩИРОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННОГО ВЛАДИКУ ІГОРЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

18557233_633357143529357_4111284587608278063_n

 

Ваше Високопреосвященство, Дорогий Владико Ігоре !

 

У світлий і радісний День Вашого Народження прийміть наші сердечні вітання та найщиріші молитви!

Сьогодні, коли Ви дякуєте Богу за прожиті роки на землі, ми приєднуємось до Вашої молитви і просимо милосердного Господа, щоб Він  дарував Вашому Високопреосвященству ще більше сил, наснаги та мудрості нести архіпастирський хрест.

Бажаємо, щоб Ваша багатогранна діяльність на благо Української Греко-Католицької Церкви процвітала, щоб Всемилостивий Господь дарував Вам Свою всесильну допомогу на нелегкому і відповідальному шляху Вашого служіння.

Пригадуємо, як нещодавно з нагоди святкування 25-річчя парафії святої Софії , Ви  відвідали наш храм і очолили Архієрейську Божественну Літургію  у нашому храмі. Згадка про Ваше відвідування  і зараз гріє серця  наших вірних  теплом і любов’ю, яку Ви випромінювали під час цього пастирського візиту. Ми щиро вдячні Вам  за глибину мудрості у проголошенні Слова Божого і пам’ятаємо слова Вашої проповіді : “Богові необхідно дякувати за здорові зрячі очі, за великий дар зору. Багато більша подяка належиться Господу за дар віри, бо з хворими очима чи хворобою тіла можна осягнути вічне щастя, а без віри загрожує вічне провалля.” 

Прийміть від нас земний уклін за відданість Церкві та невтомну працю!

Дякуємо Вам за повагу, щире й добре серце, за велику любов, яку Ви несете!

Нехай Господь Бог дарує Вам здоров’я  і духовну міцність, благодать та довголіття, душевний спокій та  успіхи у всіх Ваших задумах!

З повагою та  любов’ю,

cвященнослужителі та парафіяни храму Святої Софії.

 

Хай благодать Господня завжди перебуває з Вами на многії та благії літа!

 

bVSgRo

03.08.2017 | Новини, Цікава | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

five × 3 =