menu close menu

Святкування дня Матері

12 травня 2019 р.Б. на парафії святої Софії відбулось святкування Дня матері.
Свято розпочали учні катехитичної школи, які привітали своїх матерів та усіх парафіян з Днем матері. Діти співали,читали вірші. У матусь та бабусь на очі наверталися сльози від зворушливих дитячих слів та пісень. Такий гарний виступ наймолодших наших парафіян відбувся завдяки старанням катехита нашої катехитичної школи, п.Оксани.
А після цього всіх присутніх чекав чудовий подарунок. На свято до нашої парафії завітала Оксана Муха, заслужена артистка України ,переможниця конкурсу “Голос країни”- 9 Сезон.
Оксана Муха вразила всіх присутніх своїм неперевершеним співом і створила по-смейному теплу атмосферу на святі . Всі мали можливість співати і танцювати разом з талановитою співачкою. п.Оксана привітала всіх матерів зі святом, а також вітала свою маму, яка є парафіянкою нашого храму , і теж була присутня на цьому святковому коцерті.
Після виступу Оксани Мухи отець Тарас Савчук щиро дякував їй за чудовий спів, дякував за те, що вона з радістю відгукнулась на його запрошення виступити для наших парафіян та гостей храму на цьому святі, дякував її батькам, що виховали достойну доньку , яка несе в світ українську музику і пісні, і своїм чудовим голосом прославляє нашу неньку Україну.
Пізніше всі бажаючі мали можливість зробити спільне фото з відомою співачкою.
Всі присутні щиро раділи та дякували за такий приємний подарунок та чудовий настрій. Також Дякуємо п.Валентині Євтушок, що, незважаючи на свою зайнятість, вона знайшла час, прийшла на наше свято, і зробила якісні та професійні фотографії нам на пам’ять!

13.05.2019 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

twenty − 11 =