menu close menu

СВЯТКУВАННЯ ХРАМОВОГО ПРАЗНИКА НА ПАРАФІЇ СВЯТОЇ СОФІЇ

У неділю, 30 вересня 2018 р.Б., в день памяті святої мучениці Софії та її дочок Віри, Надї, Любові на парафії св.Софії відбувся храмовий празник. Розділити радість свята до храму св.Софії прибуло багато парафіян та гостей.

Божественну Літургію очолив о.Міхайло Німак, разом з яким співслужили о.Тарас Савчук, о.Назарій Мисяковський та о.Михайло Кушнір, сповідав о.Ярослав Заричанський.

Після завершення Літургії, о.Михайло Німак привітав усіх присутніх зі святом, а також привітав о.Тараса Савчука, адміністратора храму святої Софії, з 40-річним Ювілеєм. Теплі побажання і слова привітання з Днем Народження прозвучали для о.Тараса від парафіян та регента хору п.Тетяни Купчак.

На завершення о.Тарас подякував усім небайдужим, хто допомагав в організації храмового празника та привітав усіх присутніх зі святом.  Окремо висловив подяку парафіянці п.Анні, яка пожертвувала великий світльник  для нашого храму. Також о.Тарас звернув увагу, що на іконстасі храму вже можна побачити нові ікони, а саме – ікони святого Лаврентія та святого Стефана, пресвятої Трійці та святої Софії з доньками, Івана Золотоустого та Василія Великого.

Святкування храмового празника, за встановленою традицією, продовжилось на галявині біля церкви, де усі присутні частувалися  солодощами, чаєм та кавою, слухали класичну музику у виконанні скрипалів, куштували смачний козацький куліш та вітали один одного зі святом.

 

 

 

 

03.10.2018 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

seven + 1 =