menu close menu

Святкування храмового празнику при парафії Святої Софії

В Неділю, 2 жовтня наша парафіяльна спільнота святкувала храмовий празник. Покровителькою нашого храму є свята мучениця Софія, матір трьох дівчаток Віри, Надії та Любові, котрі віддали своє життя за віру в Христа Ісуса.

Святкування розпочались о 12:00 урочистою Божественною Літургію, яку очолив митрофорний протоієрей о.Роман Кравчик, декан Галицький у співслужінні з о.Василем Юрівом, деканом Жидачівським, о.Богданом Савчуком, о.Федором Романишином, о.Ярославом Заричанським та о.Тарасом Савчуком. Інші запрошені священики о.Андрій Сліпий, о.Михайло Німак та о. Михайло Кушнір сповідали парафіян, щоб кожен, міг взяти участь у Євхаристійній трапезі. Ієрей Ярослав Заричанський виголосив проповідь, у якій наголосив на Євангельсткому значенні несення хреста для християнина і зречення самого себе, своїх пристрастей заради того, щоб спасти свою душу і стати знову жителем раю. Прикладом такого життя стала для нас свята мучениця Софія та її дочки, котрі здійснили героїчний вчинок заради любові до Бога.

Після Божественної Літургії та мировання, відбулось благословення Нерукотворним образом Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа всіх молільників. Опісля ж, вірні процесійно здійснили обхід навколо храму.

Згодом святкування продовжились на парафіяльному подвір’ї, де парафіяни та всі запрошені гості мали можливість частуватись солодощами та кавою, чаєм, які приготували для нас наші гостинні парафіяни. Супроводжували святовий почастунок музикою та піснями «Троїсті музики» та хор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. Гжицького спільно з нашим церковним хором під керівництвом п. Тетяни Купчак.

Висловлюємо щирі слова вдячності всім парафіянам, хто долучився до святкування храмого празника нашої парафіяльної спільноти. Дякуємо також членам парафіяльної ради за підтримку та активну участь у підготовці свята.

Нехай Господь винагородить Ваші старання і зішле на Вас та Ваші родини своє щедре благословення!

05.10.2016 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

three × 3 =