menu close menu

СИЛА МОЛИТВИ

 

Ці історії – свідчення людей про те, як здатна молитва змінювати і рятувати людину.

Сили молитви на вервиці досвідчив у своєму житті Мартін – за крок до самогубства.

Чоловік пив впродовж останніх 15 років і його життя було сповнене багатьох помилок. На першу річницю смерті своєї улюбленої бабусі вирішив піти на кладовище. Бабуся за життя ввесь час молилася на вервиці, здебільшого – за нього. Взяв вервицю зі собою.

Дорогою до кладовища я намагався молитися, але вже зовсім забув, як це робити. У мене почались галюцинації, наче диявол закликає мене іти і повіситись. Я пішов у поле, знав, що там є місце, де заховані шнури. Гарячково я шукав їх, але ніяк не міг знайти. І тоді я зрозумів, що молитва має велику силу, бо саме завдяки вервиці я тоді не покінчив з собою. Ошелешений, я таки пішов до могили моєї бабці і молився так, як умів. Тоді я вирішив розпочати нове життя і почав лікування. На початку головним завданням було – витримати і молитва допомогла мені, допомагає і до сьогодні. Я отримав багато ласк, посповідався вперше за 15 років і вже 10 років не п’ю. А останні два роки ввес час молюсь Помпейську новенну, особливо за священників. Вірю, що у сучасному світі вервиця є справжньою зброєю.

Сильніша від куль

Зенон отримав вервицю в день Першого Святого Причастя і відтоді не розлучався з нею.

Пам’ятаю, як навесні 1945 року п’яний радянський солдат хотыв розстрыляти мого батька Яна. Мама навколішки на снігу голосно плакала і молилась вервицю – просто на вулиці, а ми, діти, з нею. Ми були налякані. За якийсь час прийшов полковник і сказав показати документи. Тато не був німцем, він був невинний. Потім його знову забрали на допит і довго тримали у пивницях одного з будинків. Чудом його звільнили – був обезсилений, але живий. Вірю, що це сила молитви нашої багатоособової сім’ї сприяла тому. Тому я завжди запитую молодих: а ти молився вервицю хоча би один раз? Може спробуєш?

 

Джерело  :  Дивенсвіт

04.11.2019 | Інформація, Цікава | 2

2 Responses to СИЛА МОЛИТВИ

  1. Alex сказав:

    Икона  Вера, Надежда, Любовь и их мать София поможет оградить ваших родных от искушений, направит на правильный путь, в ваш дом она поможет вернуть спокойствие и радость. Необходимо помнить, что иконы или святые не специализируются в каких-то конкретных областях. Будет правильно, когда человек обращается с верой в силу Божию, а не в силу этой иконы, этого святого или молитвы. Каким святым и кому нужно молиться в разных случаях и  почему наши молитвы остаются без ответа .

  2. Ramon сказав:

    Претерпев страдания в 137 году, Веру, Надежду, Любовь и мать их Софию причислили к лику святых.   Своим доказательством огромной любви к Богу они показали, что малые телесные силы во много крат укрепляет благодать Святого Духа, которая помогает совершать необыкновенные подвиги. Вера, надежда, любовь – это названия трех добродетелей,  которыми должен обладать каждый христианин. На иконе они изображены крепкой, неделимой семьей, которые не могут существовать отдельно друг от друга.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*