menu close menu

ОНОВЛЕНЕ СВЯТИЛИЩЕ ХРАМУ СВЯТОЇ СОФІЇ

Цього тижня у святилищі храму святої Софії встановлено два бічні престоли з іконами Святого Миколая Чудотворця і Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького.

Ці престоли були придбані стараннями світлої памяті отця Богдана Смука і наших парафіян. Престоли з іконами були демонтовані під час внутрішніх ремонтних робіт у храмі і зараз повернулись до нашого храму.

З цієї нагоди у середу, 22 листопада у  храмі святої Софії розпочнеться Дев’ятниця до Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького в намірі за оздоровлення від усяких недуг.

IMG_9230

IMG_9238

IMG_9239

IMG_9233

IMG_9234

 

Молитва до блаженного Миколая Чарнецького

О, блаженний Миколаю, заступайся завжди за мене перед Отцем Небесним і випроси для мене ласку знаходити Серці Розіп’ятої Любові віру, надію, любов, радість і мир, а також силу до підняття з упадків.

Амінь.

                                                                                                    

Молитва до блаженного Миколая Чарнецького про захист

Всеблагий Отче, Великий предивний Чудотворче, Ти Своїми молитвами до Господа Бога лікував від усякої недуги і болі, оздоровлював святою землею зі своєї могили. Ти продовжуєш оздоровлювати нужденних, які до Тебе звертаються. Ти своєю опікою відвертаєш людську біду. Щиро благаю Тебе, скорого потішителя тих, що є в небесах, і тих, що в нуждах теперішнього земного життя, поспіши і до мене зі своєю допомогою, захисти мене і всю рідню мою від вогню і води, від голоду і пошесті, від важкої хвороби і передчасної смерті. Хорони мене через ціле моє життя, а особливо у хвилини переходу від земного життя до вічності. Захисти мене святим щитом Твоєї молитви, перед справедливим гнівом Христа – Бога. Допоможи мені, щоб я сподобився (сподобилась) на віки-вічні у небесному Царстві разом з Тобою, прославляючи і величаючи Боже Милосердя.

Амінь.

    

 Молитва до блаженного Миколая Чарнецького про заступництво

Духовний отче, вірний заступнику тих, хто до тебе, а відтак – до Господа звертаються, і тих, які благають через тебе Божої допомоги й підтримки. Я молюся до тебе: Господньою силою і благодаттю заопікуйся мною, хорони від біди, хвороби, душевного безсилля, гріхів.

Духовний отче, через твої молитви милосердний Небесний Творець змилосердився над багатьма християнами, оздоровив їх від передчасної смерті. А тому і благаю тебе через цю молитву, владико, випроси у Господа Бога Його милості і ласки, яка оздоровить мою душу і тіло, сотворить чудо, поблагословить нас на здоров’я, мир, злагоду і всяке добро й благо в сім’ї. На славу у Тройці Єдиного Бога – Отця і Сина і Святого Духа.

Амінь.

                                                                                                                

17.11.2017 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

seventeen − 12 =