menu close menu

ВЕЛИКОПОСНІ РЕКОЛЕКЦІЇ : ПОВЕРНЕННЯ ДО ВТРАЧЕНОГО РАЮ

5, 6 квітня 2019 р.Б. у храмі святої Софії відбулись великопосні реколекції, які провів отець Михайло Городиський, адміністратор храму Вознесіння Господнього.

“Реколекції – це надзвичайне відновлення, перегляд своєї «колекції думок», можливість переглянути чого у душі забагато, а чого не вистачає; може, щось треба придбати, а чимось поділитися… “

Отець Михайло пояснив , що реколекції  потрібно проводити кожного року для того, щоб людина, якщо вона попала в якесь скрутне становище, або просто в її житті стався якийсь переворот, прийшовши до церкви, змогла зібратись до купи, впорядкувати свої думки, зрозуміти що в її житті потрібно змінити, якщо у неї щось пішло не так. Час реколекцій – це дуже дорогоцінний та особливий  час. Він допомагає нам зупинитись і застановитись над нашим духовним життям, дає можливість заглибитись у себе і збагнути, яким є стан нашої душі.

Отець Михайло проводив реколекції так, що усі присутні могли брати активну  участь в обговореннях, підкріплював свої твердження життєвими прикладами, з якими ми часто стикаємося. Це дало можливість краще зрозуміти усім нам, учасникам цих духовних наук, чим є справжній рай для людини і якими шляхами ми можемо повернути його у своє життя. Адже сучасна людина, людина 21 століття завдяки прогресу і досягненням науки та техніки не зробила себе щасливішою. Вона все менше має часу для свого духовного зростання, для живого спілкування з близькими, все більше сучасну людину затягує віртуальний світ, і людина шукає там щастя та не знаходить. Не всі люди розуміють, що щастя близько… Що Господь може нам допомогти, якщо просто попросити, якщо прийти до Нього, помолитись. Отже, повернення до втраченого раю – це повернення до гармонії з собою, з Богом і світом.

Ми щиро вдячні о.Михайлові за глибокі та змістовні науки, які були водночас прості та доступні. Вони спонукали нас до глибоких роздумів про своє життя, дали можливість заглянути у своє серце, шукаючи там відповідь про те, що ж робить людину щасливою. І відповідь проста – щастя поруч, потрібно лише відкрити своє серце і душу та побачити – побачити щастя в Богові, в Його любові до нас, в Його турботі.

 

 

 

 

 

 

09.04.2019 | Новини | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

three × 2 =