menu close menu

ВІДБУЛИСЬ ПЕРЕДРІЗДВЯНІ РЕКОЛЕКЦІ НА ПАРАФІЇ СВЯТОЇ СОФІЇ


20, 21 і 22 грудня 2019 р.Б. на парафії святої Софії відбулись передрізвяні реколекціі під проводом о.д-ра Назарія Мисяковського. Головною темою реколекційних наук була: «
Жива парафія – місце зустрічі з живим Богом».

Живий Бог, Боже Слово, Святі Таїнства і молитва, служіння ближньому, провід, плекання і служіння єдності, місійний дух парафіяльної спільноти – це були головні тези розважання у часі цих духовних наук.

Отець Назарій багато уваги приділив настановам щодо щоденного читання Слова Божого вдома , а також заохотив брати активнішу участь у біблійному гуртку, що діє при нашій парафії. Через Боже Слово ми пізнаємо Христа, зустрічаємося з Ним і входимо у живі відносини з Ним. «Незнання Святого Письма – це  незнання Христа», – казав св. Єронім.

Боже Слово є основою християнського життя, а його джерелом і вершиною  – є Пресвята Євхаристія.  Отець реколектант закликав парафіян брати участь у Святих Таїнствах регулярно, по змозі навіть щодня, частіше приходити на Богослужіння, сповідатися і приймати Святе Причастя.

Отець наголошував , що Літургія спільноти – це не тільки наша спільна молитва в храмі, але й наше служіння один одному в парафії та за її межами.

Служіння ближньому – це одна з складових,   що характеризує живу парафію. Отець закликав , щоб ми озирнулись навколо себе і побачили людей, які потребують нашої підтримки моральної чи матеріальної , щоб ми навчилися по-справжньому любити та виявляти нашим ближнім Божу любов і не тільки раз у рік, в день пам’яті святого Миколая , а постійно, при будь-який можливості. Лише тоді зможемо вважатися живими християнами.

Свої повчання о.д-р. Назарій вдало підкріплював цікавими життєвими прикладами. Отець реколектант добре знає нашу парафію і кожного з парафіян , адже він вже два роки служить сотрудником при нашому храмі. Тому на деякі моменти, а саме,  – на малочисельне відвідування нашими парафіянами реколекцій, біблійного гуртка та інших заходів , він звернув особливу увагу.

Парафіяни застановилися над тим, що треба робити, щоб наша парафіяльна спільнота справді була такою, у якій є жива і дієва віра. Кожен мав можливість замислитись , а що він особисто зробив чи робить для розвитку нашої парафії , щоб вона дійсно була Живою.

Неймовірна атмосфера відкритості, щирості, спраглого бажання змінитись в кращу сторону панувала під час реколекцій.

Після завершення духовних наук настоятель храму о. Тарас Савчук подякував о.д-ру Назарію за глибокі та змістовні роздуми, за духовне приготування парафіяльної спільноти до торжества Різдва Христового, і побажав о.д-ру Назарію щедрого Господнього благословення в священичому служінні та його науковій діяльності.

Щиро дякуємо отцю д-ру Назарію за кожне промовлене до нас слово! Хотілось слухати та черпати це Живе слово, яке він сіяв в наші серця. Ця тема реколекцій була дуже корисна і актуальна для нашоі парафіі, кожен з присутніх , відчув свою відповідальність за оживлення нашої парафії.

З нетерпінням будемо чекати наступних духовних наук під проводом о.д-ра Назарія Мисяковського! 

22.12.2019 | Новини | 0
Позначки:

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

fourteen − 8 =