menu close menu

З ВАЖКИМИ ГРІХАМИ НЕ МОЖНА ПРИЙМАТИ ПРИЧАСТЯ – ПАПА ФРАНЦИСК

Під час аудієнції 14 березня із польськими паломниками Папа Франциск наголосив на одному дуже важливому аспекті духовного життя – прийнятті Єваристії. Однак його слова залишились поза увагою ЗМІ.

У контексті суперечливих поглядів щодо трактування папського  Amoris laetitia  особливо важливо почути, сказане Понтифіком.

«В молитві «Отче наш» просячи Бога: хліб наш щоденний дай нам сьогодні, молимось не тільки за хліб, як поживу для тіла, але також і про Хліб Євхаристійний, як поживу для душі. Знаємо, що хто вчинив тяжкий гріх не повинен приступати до святого Причастя без отримання перед цим розгрішення у Таїнстві Покаяння.

Нехай Великий Піст буде для вас спонукою, щоб приступити до цього Таїнства, добре висповідатися і прийняти Христа в святім Причасті. Зустріч з Ним надає смислу нашому життю. Сердечно вас благословляю»

22.03.2018 | Цікава | 0
Позначки:,

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

17 − three =