menu close menu

ЗАПРОШУЄМО ОХОЧИХ ВСТУПИТИ ДО БРАТСТВА МАТЕРІ БОЖОЇ НЕУСТАННОЇ ПОМОЧІ!

imbmp-shot

 

     Охочих вступити до Братства Матері Божої Неустанної Помочі при нашій парафії просимо звертатись за тел. (068) 034 74 75 – отець Тарас. 

Також записатися можна надіславши ваші контактні дані на електронну пошту парафії  sophiaugcc@ukr.net.

 

Це братство існує в Україні вже 80 років. Членом братства може бути особа будь-якого віку, починаючи від семи років.

Кожен член цієї спільноти в особливий спосіб посвячує себе Матері Божій.

Мета Братства: 

Вшановувати Пречисту Діву Марію під іменем Матері Божої Неустанної Помочі, щоб за її заступництвом вимолити собі

потрібних ласк, передусім ласки доброї смерти, вшановувати її особливо частим прийманням Пресвятої Євхаристії.

Обов’язки членів:

 1. Відмовляти щодня вранці та ввечері тричі Богородице Діво.

 2. Відвідувати хоча б раз на тиждень ікону Матері Божої Неустанної Помочі в церкві Братства.

 3. Приймати св. Причастя на честь Пречистої Діви Марії в останню неділю місяця.

 4. Брати участь у духовній вправі приготування до доброї смерті, що відправляється в церкві Братства в останню неділю місяця.

 5. Носити медалик Матері Божої Неустанної Помочі, одержаний в день вступу до Братства.

 6. Старатися, щоб в родинному домі кожного члена Братства вшановувалася ікона Матері Божої Неустанної Помочі.

 7. Намагатися поширювати набожність до Матері Божої Неустанної Помочі.

   

  Молитви до Матері Божої Неустанної Помочі виникли давно. У них відображена відвічна туга людини за материнською ласкою, любов’ю, посередництвом, поміччю Тієї, яка ось уже дві тисячі років є нашою Матір’ю. Світ знає її в різноманітних образах: Матері Божої Ласкавої, Потішительки, Доброї Ради, Болісної, Неустанної Помочі, Сніжної, Містичної Троянди,..

  Вона з’являлася в різні часи і у різних народів. Не залишила Пречиста без своєї благодаті і Західну Україну: Зарваниця, Кохавина, Почаїв, Гошів, Страдч, Крехів, Жовква, Кристинопіль, Львів, Самбір, Унів, Грушів, Янів, Теребовля, Жовква, – місця, в яких з особливою ласкою проявлялась материнська любов і опіка Божої Матері над нашим народом. Кличемо її з віків у віки, бо знаємо, що Сам Ісус Христос, вмираючи на Голготі, віддав її нам, а нас – їй, сказавши: “Жінко, ось син Твій… Ось Матір твоя” (Йо 19,26-27). Так, по волі самого Господа Бога, в руки Марії віддані всі благодатні дари для нас. Серед тих небесних дарів була і неустанна поміч в різних потребах, яка так необхідна сьогодні кожному з нас, бо Марія -“єдиний притулок для грішників, потіха – зажуреним, надія – розпачливим.”

Молитва до Матері Божої Неустанної Помочі

О Мати Неустанної Помочі!

Ти розподіляєш всілякі ласки, що Бог нам, нужденним, дає; і зробив Тебе Господь такою могутньою, такою багатою, такою доброю для того, щоб Ти нам у нашій нужді допомагала. Ти Заступниця найнужденніших і найзанедбаніших, що шукають у Тебе захисту. Тож прийди мені на допомогу, коли Тебе про це благатиму. У Твої руки віддаю своє вічне спасіння, Тобі доручаю свою душу. Зарахуй мене до своїх найвірніших слуг, прийми мене під свою опіку, і цього мені достатньо. Якщо Ти мені допомагатимеш, нічого не боятимусь, ані своїх гріхів, бо Ти випросиш мені їхнє прощення, ані злих духів, бо Ти могутніша від пекла, ані навіть самого Судді Ісуса Христа, бо однієї Твоєї молитви достатньо, щоб Його ублагати. Боюся тільки, щоб я через своє недбальство не забував(ла) звертатися до Тебе, і через це не загинув(ла). О володарко моя, виблагай мені відпущення моїх гріхів, любові до Ісуса, допоможи мені витривати в доброму до кінця і завжди звертатися до Тебе, о Мати Неустанної Помочі!

02.03.2017 | Оголошення | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

13 + 6 =