menu close menu

ЗАПРОШУЄМО ДО ХРАМУ СВЯТОЇ СОФІЇ НА ЧИН СОБОРУВАННЯ!

В понеділок 3 квітня 0 19:00 год. у нашому храмі відбудеться Чин Соборування (Єлеопомазання).

Єлеопомазання ― це одне із семи Таїнств Церкви, встановлене ще за часів апостолів, через яке віруючі отримують зцілення від тілесних і духовних недугів. Свою іншу назву ― Соборування  ― це Таїнство отримало через те, що за традицією здійснюється воно собором священиків. Участь семи священнослужителів у Святому Таїнстві Єлеопомазання показує, що турбота про хворих і співстраждання є справою всієї Церкви.

Чимало людей вважають, що головною благодаттю Святого Таїнства Єлеопомазання мало би бути фізичне зцілення, одужання від хвороби, чудесне вирішення проблеми. Слід дуже чітко зазначити, що Єлеопомазання дає хворому благодать Святого Духа, яка допомагає людині в цілісності її особи йти до спасіння, зміцнює віру й довіру до Бога, зміцнює її в боротьбі проти спокус лукавого. Отож, слід розуміти, що Соборне маслосвяття не стільки одразу після його прийняття дарує здоров’я тілесне, скільки допомагає правильно зрозуміти саме значення тих чи інших хвороб і дає сили побороти гріх.

За звичаєм  Східної Церкви, Таїнство Єлеопомазання звершують не лише для хворих у їхньому домі, просячи у Христа Бога їм оздоровлення та піднесення з недуги, але й для всіх вірних у храмі, щоб вони могли освятитись від Божественного помазання та злікувати свої болізні душевні й тілесні.

007

02.04.2017 | Оголошення | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

fifteen − six =