menu close menu

ЗАПРОШУЄМО НА КАТЕХИЗАЦІЮ ДЛЯ ДОРОСЛИХ !!!

Bible_12

 

 

У храмі святої Софії розпочалась Катехизація для дорослих, під час якої  можна  обговорити питання віри та моралі, більше дізнатися про життя Церкви.

Катехизація  буде проходити у приміщенні нашої церкви щопонеділка о 19:00 год .

Духовні Бесіди проводить Голуб Ігор Богданович.

Голуб І.Б. має вищу релігійну освіту, закінчив Український Католицький Університет Катехитично-Педагогічний інститут у 2015 рза спеціалізацією “Катехитика”.

 

IMG_9405

 

Дорогі дорослі! 

Ми маємо від Бога поручений талант – нашу віру.

Від нас залежить, чи ми його закопаємо, чи помножимо. Тому не шкодуймо часу на катехизацію і молитву, бо час, присвячений справам Божим, вам сторицею окупиться: щасливим життям у сім’ї, добрим вихованням дітей, реалізацією себе у житті. Але найбільший дар, який отримаєте, – це зближення з Богом.

Нехтування цими можливостями може перекреслити вам щастя вже тут на землі і навіть можуть комусь коштувати вічності… Слушно кажуть, що: «вчасно викладений катехизм з однієї сторінки, у майбутньому може замінити цілий наряд поліції».

Скільки сьогодні навколо нас тих, які мають розбиті сім’ї, зранені серця, чують зневаги від власних дітей, мають проблеми з алкоголізмом, наркоманією чи ігроманією. А все через те, що своєчасно не навчилися вибирати цінності, бо… не навчилися.

 

Отож, Ласкаво запрошуємо до участі у Духовних Бесідах усіх бажаючих і зацікавлених!!!

 

IMG_9404

 

P.S. У храмі на столику можна залишати  картки із запитаннями, які будуть по можливості розглядатися на катехитичних зустрічах.

 

 

28.11.2017 | Оголошення | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

four − 2 =