menu close menu

ЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕДРІЗДВЯНІ РЕКОЛЕКЦІЇ ТА ЧИН СОБОРУВАННЯ ДО ХРАМУ СВЯТОЇ СОФІЇ!

 

C393410E-83D3-4EC9-B13C-CC9520114086

 

У храмі святої Софії  22 грудня по закінченні вечірньої Служби Божої відбудуться передріздвяні реколекції, які виголошуватиме отець Назарій Мисяковський, а 23 грудня о 18:00 відбудеться Чин Соборування за участю собору священиків і реколекційна наука отця Назарія.

Кожного року, для кращого приготування до Різдва Христового проводяться передріздвяні реколекції, які мають на меті, щоб кожен із нас призадумався та підготував себе в духовний спосіб до кращого проведення Різдвяних свят у колі своєї сім’ї та родини.

Зустріч Христа у народженні для нас як Його творіння, для тих, кого Він спасає є дуже визначальною. Адже всім, що ми маємо, нашим життям, сім’єю, навчанням, працею, матеріальними благами, завдячуємо саме Йому. Саме реколекції стають одним із етапів приготування до свята, адже за своєю суттю виступають немов «свіжим подихом повітря» чи «ковтком свіжої води» у духовному житті.

А Таїнство Соборування, прийняте з вірою, допоможе отримати особливу благодать Божу – дар зцілення душі і тіла, і це, незалежно від видимих результатів піде кожному з нас на велику духовну користь.

Щиро запрошуємо наших парафіян та всіх бажаючих взяти участь у передріздвяних науках та пройти Чин Соборування у храмі святої Софії!

 

21.12.2017 | Оголошення | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

twenty − 18 =