menu close menu

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З ЮРИСТОМ

13072708_1178416155503450_4480710706381034523_o-e1461852990881-890x395

 

12 грудня о 19 год в храмі святої Софії відбудеться зустріч з юристом, керівником юридичного департаменту ГО «Ресурсний центр для ОСББ» Андрійом Бурим.

Тема зустрічі : Особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку. Створення та діяльність “Об’єднання Співвласників Багатоквартирного будинку “(ОСББ).

 

Нагадаємо, що в реформуванні житлового сектора України розпочався дуже важливий етап. Він передбачає передачу багатоповерхівок в управління їх мешканцям.

Це означає, що  українці, які проживають у багатоквартирних будинках, повинні  визначитися з формою управління своєї багатоповерхівки, оскільки комунальних ЖЕКів фактично більше не існує. Та серед мешканців настрої неоднозначні – через невідомість та острах, що всі проблеми зношеного житлового фонду впадуть на плечі самих мешканців і не буде від кого чекати допомоги. В цей же час, влада наполегливо пропонує українцям створювати ОСББ, хоча це не є обов’язково, адже є й інші форми управління будинків.

Як показує практика, створення ОСББ для пересічного мешканця – справа доволі нелегка. Далеко не все так просто, як говорить закон та розповідають на навчальних семінарах чиновники, починаючи з отримання довідки про власника квартири і закінчуючи безпосередньо зборами мешканців.

Тому ми вирішили організувати зустріч з досвідченим юристом в цій галузі, який може допомогти мешканцям багатоповерхівок нашої Парафії з’ясувати всі “за” і “проти” щодо створення ОСББ.

Отже, запрошуємо всіх, кого цікавить питання здійснення права власності у багатоквартирному будинку на цю зустріч!

 

 

10.12.2017 | Оголошення | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

six + 11 =